Kurzemē sācis snigt, un drīzumā snigs arī citviet Latvijā

Šovakar Kurzemi sasniegusi nokrišņu zona, kur mēreni snieg, taču nokrišņu zona lēnām virzās tālāk, līdz ar to arī Rīgā šovakar ir gaidāms sniegs.

Naktī uz 9.janvārī dažviet uz ceļiem veidosies neliels apledojums un ceļi būs slideni. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, un gaisa temperatūra būs mīnus 1, mīnus 6 grādu robežās, bet austrumu rajonos, debesīm skaidrojoties, tā pazemināsies līdz mīnus 7, mīnus 12 grādiem.

Savukārt rīt dienā Latvijā laika apstākļus noteiks zema spiediena ieplaka, līdz ar to debesis lielākoties klās mākoņi, un Latvijas austrumu daļā brīžiem gaidāms neliels sniegs, slapjš sniegs. Dažviet veidosies apledojums un slapja sniega nogulums.

Trešdien pa dienu pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu vējš, kas piekrastē brāzmās pastiprināsies līdz 13 metriem sekundē, bet gaisa temperatūra būs 0 līdz mīnus 5 grādu robežās, savukārt Kurzemē un Vidzemes piekrastē gaidāms atkusnis līdz 0, plus 3 grādiem.

Snigs arī naktī uz 10.janvāri un ceturtdien pa dienu, kad gaidāma intensīva snigšana. Līdz ar to sniega sega vietām pieaugs par sešiem līdz astoņiem centimetriem. Ņemot vērā to, ka naktī vietām piekrastē sākumā būs lietus, kas pēc tam pāries sniegā, uz ceļiem veidosies apledojums.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas