Kurzemē atbalstīs drosmīgas idejas

Aprīlī startē biznesa ideju konkurss "Drosmīgu ideju atbalsta programma", kas tiek realizēts, sadarbojoties Ventspils Augsto tehnoloģiju parkam, Kurzemes Biznesa inkubatoram un SEB bankai. Konkursa mērķis ir veicināt un atbalstīt drosmīgu biznesa ideju veidošanos un attīstību Kurzemes reģionā, informē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks.

Biznesa ideju konkurss notiks jau ceturto reizi.

Konkursa laikā uzņēmumiem, kuri nav vecāki par diviem gadiem, kā arī vēl nereģistrētiem - topošajiem komersantiem, kuri savu saimniecisko darbību plāno veikt vai jau veic Kurzemes reģionā, būs iespēja saņemt finansējumu biznesa ideju attīstībai, kā arī mentoru – individuālu konsultantu bezmaksas atbalstu.

Divas labākās biznesa idejas saņems arī vērtīgas balvas, par kurām parūpējies viens no konkursa organizatoriem – SEB banka. Savukārt 20 interesantāko biznesa ideju autoriem tiks piešķirtas veicināšanas balvas.

Detalizēta informācija par konkursu tiks publicēta organizatoru mājaslapās www.vatp.lv, www.kbi.lv un www.seb.lv 2.aprīlī. Iesniegt pieteikumus konkursam kurzemnieki varēs visu aprīli – līdz 30.aprīlim.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas