Kuldīgā noskaidros gardākās Kurzemes tortes 1

„Staburadze” šovasar rīko akciju „Latvijas Mājas tortes 2013”, lai atrastu katram Latvijas novadam raksturīgāko tortes garšu. Rīkojot ievērības cienīgus svētkus četros Latvijas lielākajos novados – Vidzemē, Kurzemē, Latgalē, Zemgalē, kā arī Rīgā - „Staburadze” meklē jaunas receptes tortēm, kuras arī tiek pagatavotas ar rokām no sirds.

Kļūt par vienu no akcijas dalībniekiem ir ļoti vienkārši - iesākumā jāaizpilda pieteikuma anketa portāla Draugiem.lv lapā „Mājas Tortes” - www.draugiem.lv/majastortes -, jāizcep sava visgaršīgākā mājas torte un jāierodas uz akcijas vietu savā novadā.

Akcijas norises vietas:

Jelgavā, viesu namā “Zemnieka cienasts”, 27. jūlijā, plkst.14.00

Kuldīgā, „Rumbās”, Mārtiņsalā, 03. augustā, plkst.14.00

Rēzeknē, radošajā centrā “Zeimuļs”  10. augustā, plkst.14.00

Valmierā, restorānā “Parks”, 17. augustā, plkst.14.00

Rīgā, Brīvdabas muzejā, Priežu krogā, 24. augustā, plkst.14.00

Arī pasākuma norises vietā būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu, lai kļūtu par vienu no oficiālajiem dalībniekiem. Pieteikšanās, protams, ir bez maksas.

3. augustā, Kuldīgas Mārtiņsalā kopā pulcēsim Mājas toršu cepējus no visas Kurzemes – Talsiem, Tukuma, Saldus, Aizputes, Ventspils, Liepājas, Kuldīgas un, protams, arī no citām Kurzemes pilsētām. Ikvienam un ikvienai būs iespēja dalīties pieredzē ar domubiedriem, tai skaitā  prasmīgajiem „Staburadze” konditoriem un, iespējams, kļūt par sava reģiona raksturīgākās tortes autoru. Uzvarētāja recepti akcijas rīkotājs „Staburadze” apņemas iekļaut savā sortimentā, lai popularizētu konkrētā Latvijas novada tradīcijas. Katra pasākuma uzvarētājai „Staburadze” dāvās 200 latu ģimenes tradīciju pilnveidošanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

gu gu

..vai parastam cilvēkam arī būs iespēja pagaršot šis tortes ???

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 12:32

Latvijas ziņas