Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kredītņēmēju apvienība aicina neslēpt sūdzības par zvērinātu tiesu izpildītāju darbu

Latvijas Kredītņēmēju apvienība (LAKRA) aicina ikvienu, kam ir sūdzības par zvērinātu tiesu izpildītāju darbu, ziņot par to apvienībai.

Kā informē LAKRA, tā uzsāk informācijas apkopošanu par zvērinātu tiesu izpildītāju darbību, lai, pamatojoties uz reāliem gadījumiem, varētu vērsties pie atbildīgajām instancēm un panākt kredītņēmēju interešu aizstāvēšanu, parādu nomaksu regulējot likumā noteiktās robežās.

LAKRA aicina atsaukties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kuram ir bijusi sadarbība ar tiesu izpildītājiem, kuri interpretē Civilprocesa likuma 594. panta 1. daļas 3. punktu , proti, – ieturot 30 - 50 no darba samaksas un tai pielīdzinātajiem izdevumiem, bet neatstājot iedzīvotājam ienākumus minimālās algas apmērā.

Ikvienu, kura rīcībā ir šāda informācija, LAKRA aicina ziņot – norādot savas koordinātes, zvērināta tiesu izpildītāja rīkojuma kopiju nosūtot uz e-pastu: media@kreditnemeji.lv vai pa faksu 67319233.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas