Koziols nopērk Roulendiem piederošās AS "Diena" akcijas

Uzņēmējs Viesturs Koziols vienojies ar Roulendu ģimeni par pārējo tai piederošo AS "Diena" akciju iegādi, informē uzņēmuma Mārketinga daļa.

Vienošanās paredz, ka AS “Diena” iegādājas 100 procentus “Dienas Bizness” kapitāla daļas, kas jau ir noslēgts darījums, dokumenti parakstīti. Nākamais solis ir vienošanās par 47,84% AS “Diena” akciju iegādi, kurai abu pušu nominēti juristi pašreiz gatavo dokumentus parakstīšanai, lai tuvākajā laikā varētu pabeigt arī šo darījumu. Pēc darījuma noslēgšanas V.Koziola piederošam uzņēmumam - AS „Žurnāli un Diena” piederēs 98,84% AS “Diena” akciju kontrolpakete.

Šobrīd ir panākta vienošanās arī par atlikušo AS "Diena" akciju iegādi.
 
2010. gada augusta sākumā V. Koziols vienojās ar Roulendu ģimeni par 51% AS "Diena" akciju iegādi. Sākotnēji vienošanās paredzēja turpināt sarunas arī par pārējo 47,84% Roulendu ģimenei piederošo akciju iegādi.

V. Koziols norāda, ka kļūstot par Latvijas lielākās mediju grupas AS “Diena” kontrolpaketes turētāju, mērķis ir nostabilizēt medija reputāciju un padarīt AS „Diena” par modernāko un ietekmīgāko mediju Latvijā.

Džonatans Roulends norāda, ka AS “Diena” Roulendu ģimenei ir bijis finansiāli veiksmīgs ieguldījums. “Mēs iegādājāmies mediju grupu finanšu krīzes vidū 2009.gadā. Kā finanšu investori mēs izvērtējām V. Koziola kunga izteikto piedāvājumu un uzskatām to par apmierinošu, kā arī esam droši par mediju grupas attīstību viņa vadībā,” saka Dž. Roulends.

AS “Diena” ir Latvijas lielākā mediju grupa. Koncerna pamatdarbības veids ir drukāto mediju izdevējdarbība, un tā galvenās aktivitātes ir saistītas ar nacionālo laikrakstu, reģionālo laikrakstu un mēneša žurnālu izdošanu, interneta ziņu portālu veidošanu, kā arī avīžu un žurnālu poligrāfijas un preses loģistikas pakalpojumu sniegšanu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas