Komentārs par LNT un TV3 paziņojumiem par bezmaksas apraides atstāšanu

Lattelecom nodrošinās gan TV3, gan LNT, gan arī LTV1 un LTV7 bezmaksas apraidi Virszemes televīzijā līdz šī gada beigām, t.i. 2013.gada 31.decembrim.

Savukārt, atbilstoši likumam un MK lēmumiem, no nākamā gada 1.janvāra, Virszemes TV bezmaksas apraidi pilnībā nodrošinās valsts uzņēmums LVRTC (Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs). Līdz ar to par turpmākiem plāniem un iecerēm saistībā ar bezmaksas apraidi, kanālu skaitu un cita veida informāciju būtu jājautā LVRTC vai atbildīgajai institūcijai – Nacionālajai Elektronisko Plašsaziņas līdzekļu padomei, skaidro Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Savukārt, Virszemes TV maksas kanālus, tāpat kā šogad, arī no 2014.gada 1.janvāra turpinās nodrošināt Lattelecom. Visa veida palīdzību varēs saņemt zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 177.

Attiecībā uz Lattelecom Virszemes TV maksas kanālu skatītājiem - Lattelecom darīs visu iespējamo, lai klienti redzētu arī iecienītos nacionālos TV komerckanālus - LNT un TV3, jo ar šo kanālu īpašniekiem ir uzsāktas sarunas par programmu iekļaušanu Virszemes TV maksas pakās.

Atgādinām, ka Virszemes TV skatītājiem, neskatoties uz nodalīto bezmaksas un maksas apraidi, būs derīgas visas esošās klienta gala iekārtas – dekoders, antena, viedkarte vai CAM modulis.

Lattelecom Interaktīvās TV lietotājus MTG lēmums par bezmaksas apraides atstāšanu neietekmēs un viņi arī turpmāk varēs skatīties kanālus LNT un TV3 Interaktīvās TV Pamata pakā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas