Kariņš: Patlaban nevar runāt par būtiskiem atvieglojumiem pēc 7. februāra 2

Patlaban nevar runāt par būtiskiem Covid-19 izplatības dēļ noteikto ierobežojumu atvieglojumiem pēc 7.februāra, otrdien pēc valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdes žurnālistiem atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu valstī līdz 7.februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu.

Kariņš atzina, ka vēl tiks diskutēts par situāciju pēc 7.februāra, tomēr patlaban runāt par ierobežojumu mīkstināšanu esot pāragri.

"Ja kopīgi varam noturēties, ļaujot samazināties saslimstības skaitļiem, tad projekcijas rāda, ka februāra beigās vai marta sākumā varētu nonākt līdz skaitlim, kad varētu izsvērt kaut ko mainīt atvieglojumu ziņā," skaidroja Kariņš, piebilstot, ka patlaban epidemiloģiskā situācija neļauj domāt par atvieglojumiem pēc 7.februāra.

Premjera vērtējumā, Covid-19 apkarošanā Latvija ir uz pareizā ceļa, tomēr tas vēl ir jānoiet. "Tas, ko tagad darām, ir pareizais virziens, jo saslimstības skaitļi samazinās, nevis palielinās," uzsvēra Kariņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

.....

???????????????????? Kariņ!!! Iesaku tev pazust no šejienes kamér vari!!!

pirms mēneša, 2021.01.26 21:41

Čīkstētāja ņaudētāja

Nu protams par kadu uzlabojumu var būt runa ja paskaita cik visā Latvijā ir pansionātu un katrā daudzi desmiti līdz simtam inficeto vai slimo darbinieku un strādājošo, un ministres Cacīte nemaz precīzi skaitliski nav informēta un neizrāda arī šai ārkārtas situācijai atbilstošu interesi un jautāta pēc konkrētas atbildes mierīgi atbild ka viņai par visu nav jāzin. Kad sakārtos situāciju visos pansionātos un sociālajās mājās, būs arī uzlabojumi ārkārtas stāvoklim.Ja jau Viņķele neatbilda ministra amatam,tad labklājības ministre ir daudzkārt vairāk vainīga par ārkārtas stāvokļa nepieciešamību !

pirms mēneša, 2021.01.27 08:01

Latvijas ziņas