Kalendārās vasaras pēdējā nedēļa būs ar saulainu un sausu laiku

Pirmdienas rīts lielākajā Latvijas daļā ir vēss, viszemākā gaisa temperatūra ir Vidzemē, vietām tikai +4 grādi, citviet +5..+10 grādi, vietām piekrastē - Liepājas, Ventspils un Kolkas pusē līdz +11..+15 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Diena būs saulaina un temperatūra sasniegs +19..+23 grādus, un arī šīs kalendārās vasaras pēdējā nedēļa Latvijā būs ar pārsvarā saulainu un sausu laiku, liecina prognozes.

Iespējamība, ka kaut kur Latvijā nedaudz līs, pastāv trešdien un ceturtdien. Visticamāk, pavisam neliels lietus skars atsevišķas vietas Kurzemē un Vidzemē.

Visu nedēļu pūtīs lēni mainīga virziena vēji, naktīs un no rītiem bieži valdīs bezvējš, tādēļ ik rītu daudzviet Latvijā veidosies migla. Dažos rītos redzamība tajā vietām saruks līdz 100-500 metriem.

Gaisa temperatūra visu nedēļu turēsies līdzīga - dienās +19..+24 grādu robežās, bet naktīs ap +5..+10 grādiem, piekrastē un dažās mākoņainākās naktīs arī iekšzemes rajonos siltāks - +11..+15 grādi.

Septembra pirmajā nedēļā laiks strauji mainīsies - būs vējains, līs un kļūs ievērojami vēsāks. Arī pirmā skolas diena, 2. septembris, pēc pašreizējām prognozēm lielākajā Latvijas daļā būs ar lietainu, vējainu un vēsu laiku.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas