Joprojām iecienītākie Cēsu Džons un Apinītis stiprais 2

Latvijā iecienītākais alkoholiskais dzēriens joprojām ir kokteilis Cēsu Džons, arī no populārāko alus topa virsotnes nav izdevies «gāzt» tā ilglaicīgo līderi – kompānijas Aldaris ražoto Apinīti stipro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta apkopotā informācija par populārākajiem patēriņam Latvijā nodotajiem alkoholiskajiem dzērieniem šā gada deviņos mēnešos.

Otrs populārākais alkoholiskais dzēriens šā gada deviņos mēnešos bijis dzēriens Fizz, bet trešo vietu ieņem Rīgas šampanietis, kas pēc šā gada pirmā pusgada datiem ierindojās vien piektajā vietā. Ceturto pozīciju ieņem stiprinātais vīns Agdam, piektajā dzēriens Lucky Dog, bet pirmo sešinieku noslēdz alkoholiskais kokteilis Dins.

Septītajā vietā iekļuvis vīns Kagor, astotajā – degvīns 3 graudu, kas salīdzinot ar pusgada datiem, noslīdējis par vienu vietu zemāk. Devītajā topa vietā palicis konjaks Bonaparte, bet desmitnieku noslēdz dzirkstošais vīns Bosca.

Savukārt otro vietu alus topā ieņem Apinītis, tam seko a/s Cēsu alus ražotais Garais garāks. Ceturtajā vietā atrodas Aldara Pilzenes, piekto – Cēsu Light, bet sesto alus ar nosaukumu Garais. Aldara Gaišais atkritis uz septīto vietu, savukārt Līvu Pilzenes pacēlies par vienu vietu un pēc deviņu mēnešu datiem atrodas astotajā vietā, bet top 10 noslēdz a/s Cēsu alus ražotais Cēsu Premium.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Latvijas ziņas