Jaunzeme: Lielās talkas rezultāti sāk iezīmēties; šogad pieteikts vairāk nekā tūkstotis talkošanas vietu

Lielās talkas rezultāti sāk iezīmēties, un vairākās vietās pat izveidojusies situācija, ka ir cilvēki, kuri gatavi talkot, taču apkārtnē nav piemēslotu vietu, Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Labrīt, Latvija!" atzina Lielās talkas organizatore Vita Jaunzeme.

Viņa informēja, ka patlaban visā Latvijā pieteiktas jau vairāk nekā tūkstots talkošanas vietas, vienlaikus uzsverot, ka svarīgi talkot oficiāli pieteiktajās vietās, jo tikai no tām atkritumi tiks savākti.

Savukārt, komentējot talkas kustības attīstību, Jaunzeme norādīja - atkārtoti pierādījies, ka tikai no runām labuma nav, taču, ja tām seko darbi, ir arī rezultāts, kas patlaban sācis iezīmēties. Tas parādās arī tajā, ka ir vietas, kur pat vairāki simti cilvēku gatavi talkot, taču apkārtnē nav piemēslotu vietu.

Jaunzeme arī pastāstīja, ka pasaulē ir senas tradīcijas valsts līmenī organizētām talkām, lai gan Eiropā Latvija patlaban ir vienīgā, kur šāda talka notiek regulāri katru gadu.

"Tā patreiz ir milzīga kustība, un, ticiet man, šis vides piesārņojums nav tikai Latvijas problēma," piebilda Lielās talkas organizatore.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas