Jaunzeme-Grende pametīs LTRK vadītājas amatu 1

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāja Žaneta Jauzneme-Grende nepagarinās līgumu ar LTRK.

"Es redzu un ticu, ka LTRK iesāktais ceļš ir inovatīvs, mērķtiecīgs, demokrātisks, drosmīgs un virza Latviju uz veselīgu uzņēmējdarbības vidi, bet iesāktais ceļš vēl ejams.  Mans talants ir radīt, iedvesmot, mainīt un aizraut. Kādam citam no mums ir talants lieliski turpināt iesākto. Ik dienu esmu uzteikusi un atbalstījusi katra unikālo potenciālu un vēlos dot iespēju citiem, kuriem ir talants turpināt iesākto un piesaistīt LTRK vēlamos 10% no visiem Latvijas uzņēmējiem. Tāpēc jaunu darba līgumu ar LTRK neslēgšu," norādīja Ž.Jaunzeme-Grende.

Ž. Jaunzeme-Grende par LTRK valdes priekšsēdētāju kļuva 2008. gada 1. aprīlī, viņas pilnvaras šajā amatā beidzas 2011. gada 31. martā.

Jau ziņots, ka otrdien notiks LTRK biedru kopsapulce, kurā tiks ievēlēti divi jauni LTRK Padomes locekļi. Uz divām vietām padomē ir pieteikušies 16 kandidāti, Ž. Jaunzeme-Grende uzskata, ka šis patiess apliecinājums LTRK sasniegumiem.

Jaunu organizācijas valdi uz trim gadiem apstiprinās LTRK padome ārkārtas sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas