Jauniešus aicina piedalīties kinofestivālā "Kinodroms"

Anša Epnera filmu studija "AVE" sadarbībā ar radošo apvienību "galjafilms" rīko Latvijas jauniešu kinofestivālu "Kinodroms", kurā jaunieši tiek aicināti iesniegt savas īsfilmas, aģentūru BNS informēja "Kinodroma'' rīkotājs Kārlis Kanders.

Autors drīkst būt līdz 22 gadus vecs, un iesniegt var mākslas, dokumentālās un animācijas īsfilmas garumā līdz 15 minūtēm.

Jaunajiem kino entuziastiem darbi jāiesniedz līdz 21. martam, norādot reģionu un kategoriju, kurā īsfilma startēs kinofestivālā. Tiek piedāvātas trīs kategorijas: mīlestība, sabiedrība vai brīvība.

Kinofestivāla pusfināli notiks aprīlī Latvijas četros vēsturiskajos novados – Vidzemē (Cēsīs), Latgalē (Daugavpilī), Kurzemē (Ventspilī) un Jelgavā (Zemgalē) – un Rīgā. Trīs labākās filmas no katra pusfināla tiks uz finālu, kas notiks Rīgā, aprīļa beigās.

Īsfilmas vērtēs kompetenta un profesionāla žūrijas komisija un izvēlēsies labāko katrā no piedāvātajām kategorijām. Tiks vērtēta filmu mākslinieciskā kvalitāte, radošā pieeja, tehniskie risinājumi un ideju oriģinalitāte.

"Kinodroms būs visas Latvijas kinoburziņš, kur ne pārāk formālā atmosfērā kopā sanāks jaunieši, kuriem patīk gan skatīties, gan pašiem taisīt filmas. Tā būs lieliska iespēja sajust to kņudoņu, kad tavu filmu sāks rādīt uz lielā ekrāna," pavēstīja Kanders.

Uzvarētāji iegūs arī vērtīgas balvas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas