Jauniešiem tiešsaistē pieejami kursi par karjeras veidošanu un attīstīšanu

Jauniešiem tiešsaistē pieejami "Panākumu skolas" kursi par karjeras veidošanu un attīstīšanu, aģentūrai LETA pavēstīja "Coca-Cola HBC Latvija" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dricka.

Dricka informēja, ka "Coca-Cola HBC Latvija" un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) rīkotais "Panākumu skolas" seminārs tagad ir pieejams mājaslapā "https://panakumuskola.lv/" un ikviens Latvijas jaunietis ir aicināts noskatīties tiešsaistes kursus, lai pēc tam saņemtu "Youth Empowered" starptautiskā projekta sertifikātu par noklausītu semināru.

Semināra trīs lekcijās var noklausīties pasākumu un raidījumu vadītāja Mārtiņa Kapzema, vieglatlētes Sindijas Bukšas un jauniešu iniciatīvu organizācijas "Global Shapers Riga" dibinātājas Diānas Lāces-Davidovas karjeru pieredzes stāstus, kuri bagātināti ar vērtīgiem padomiem par to, kā veiksmīgāk veidot un attīstīt karjeru jauniešiem.

Dricka uzsvēra, ka Kapzems aicina izmantot šo iespēju - piedalīties kursos attālināti un saņemt par to sertifikātu, kas var noderēt ne tikai praksē ar iegūtajām zināšanām, bet arī kā ieraksts veidojot savu prasmju CV. Viņš esot paudis, ka "Panākumu skola" ir vieta, kur var "kaut ko sev pieāķēt aiz auss" jeb - iegūt jaunas zināšanas.

Arī LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone esot akcentējusi, ka jauniešiem ļoti svarīgi apgūt šodienas un nākotnes darba tirgum nepieciešamās prasmes, bet tikpat nozīmīga loma esot arī motivācijai un spējai pareizi uzrunāt jaunieti, lai iedvesmotu savas karjeras veidošanā. Viņasprāt, tieši citu veiksmīgie pieredzes stāsti ir tie, kas palīdz izdarīt pareizo izvēli.

Dricka norādīja, ka oktobra sākumā interneta tiešraides formātā, tika aizvadīts "Panākumu skolas" seminār, skuru kopumā noskatījās vairāk nekā 600 jauniešu no visas Latvijas. Uzņēmums ir gandarīts par tik lielu ieinteresēto jauniešu skaitu un tieši tāpēc tika nolemts šo semināru piedāvāt internetā noskatīties arī tiem jauniešiem, kuri nevarēja pieslēgties tiešraidei.

"Viena no mūsu uzņēmuma prioritātēm ir korporatīvās atbildības un ilgtspējas veicināšana visā uzņēmējdarbībā, un mūsu mērķis ir radīt pievienoto vērtību sabiedrībā, kurā strādājam, tādēļ viena no prioritātēm ir ieguldījums jauniešu izglītošanā un iedvesmošanā uzņemties iniciatīvu, lai kļūtu par līderiem un veidotu nozīmīgas karjeras," pauda Dricka.

"Coca-Cola HBC Latvija" un LDDK rīkotā "Panākumu skola" norisinās jau ceturto gadu un tās mērķis ir uzrunāt jauniešus viņiem saprotamā veidā klātienes un interneta semināros, lai ar lektoru palīdzību, nodotu jauniešiem zināšanas un iedvesmu ceļā uz nozīmīgu un jēgpilnu karjeru, informēja uzņēmuma pārtāve. Semināru saturs tiekot veidots, lai papildinātu jauniešu zināšanas un prasmes par pašreizējo darba tirgu, sabiedrības ekonomisko, tehnoloģisko un arī sociālo situāciju un tās attīstību.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas