Jaungada naktī vietumis snigs, pārsvarā gaidāms skaidrs laiks ar nelielu salu

Jaungada naktī pārsvarā būs maz mākoņu, atsevišķās vietās snigs un gaisa temperatūra visā valstī noslīdēs zem nulles, prognozē sinoptiķi.

Naktī uz sestdienu un gada pēdējās dienas rītā valsts lielākajā daļā brīžiem gaidāms neliels lietus un sniegs. Vairāk snigs sestdien Latgalē, stiprākā snigšana gaidāma Baltkrievijas pierobežā, kur Vecgada vakarā izveidosies dažus centimetrus bieza sniega sega. Citviet valstī, sākot no ziemeļrietumiem, mākoņu kļūs mazāk un uzspīdēs saule; no Baltijas jūras un Rīgas līča nākoši gubu mākoņi vietām nesīs īslaicīgu snigšanu.

Sestdien pūtīs lēns līdz mērens vējš no rietumu puses, gaisa temperatūra būs -2..+2 grādi, piekrastē - ap +3 grādiem.

Jaungada naktī gaidāms lielākoties skaidrs laiks, vairāk mākoņu saglabāsies Latgalē, kur vietām iespējams neliels sniegs. No jūras nākoši gubu mākoņi lokālu snigšanu nesīs dažviet Vidzemē, ar lielāko varbūtību teritorijā starp Rīgu un Siguldu, mazliet uzsnigt var arī vietumis Kurzemē. Pūtīs lēns vējš, minimālā gaisa temperatūra būs -1..-7 grādi.

1.janvārī gaidāms neliels mākoņu daudzums, vietām Vidzemē vēl uzsnigs, bet vakarā Kurzemē sāks nedaudz snigt un līt. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu vējš, maksimālā gaisa temperatūra būs +1..-3 grādi.

2012.gada pirmā darbadiena visā valstī gaidāma apmākusies un ar nokrišņiem - gaidāms sniegs un atkala, kas, gaisa temperatūrai paaugstinoties, pāries nelielā lietū. Pūtīs mēreni stiprs dienvidu, dienvidaustrumu vējš, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz 0..-1 grādam Latvijas austrumos un +2..+5 grādiem pārējā valstī.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas