Izveido sociālo vietni labdarības iniciatīvai

6.janvārī, Zvaigznes dienā, pulksten 13 Aspazijas bulvārī 28 (ES māja) tiks publiski atklāta sociālā vietne labdarības iniciatīvām ar iespēju piesaistīt ziedojumus www.labdaribasfaktors.lv.

Pasākumā pirmo reizi plašākai sabiedrībai tiks prezentēts unikāls Latvijā radīts mehānisms labdarības iniciatīvām www.labdaribasfaktors.lv , un kopā ar labdarības organizācijām veidots Latvijas labdarības simbols, informē Ilze Šēfere-Siliņa, sociālās vietnes "Labdarības faktors" vadītāja.

Labdarības Faktors ir bezmaksas platforma-instruments, kurā ikvienai reģistrētai labdarības organizācijai, reliģiskai organizācijai, pašvaldības iestādei gan lokālā, gan globālā mērogā ir iespēja vākt ziedojumus, publicējot neierobežota apjoma foto stāstus par konkrētiem palīgā saucieniem un darbiem, kurus tās veic. Organizācijas pievienojas platformai pašrocīgi un kas svarīgi - par reģistrēšanos, kā arī ziedojumu piesaisti organizācijai netiek prasīta nekāda veida samaksa, kā arī ziedojumus organizācija saņem acumirklī 100% apmērā savā PayPal kontā.

Plašāk par to, kā darbojas "Labdarības Faktors", ko tas piedāvā ziedotājiem un labdarības organizācijām, tiks stāstīts un prezentēts "Labdarības Faktora" atklāšanas pasākumā, uz kuru piedalīties aicināti mediju pārstāvji un labdarības organizācijas.

Labdarības Faktors ir starptautiskā mēroga platformas CharityFactors.com Latvijas lietotājiem paredzētā vietne. Sociālās vietnes Labdarības Faktors darbu administrē Latvijā dibināts nodibinājums "Charity Factors", kura misija ir stiprināt un attīstīt labdarības kustību, piedāvājot inovatīvus risinājumus ziedojumu piesaistē.

Charity Factors mērķis ir sniegt vienlīdzīgu iespēju ziedojumu piesaistē ikvienai labdarības iniciatīvai, to nodrošinot pilnīgi bez maksas. Vienlaikus ziedotājiem garantējot caurspīdību ziedojumu izlietojumā un nodrošinot individuālu attieksmi pret katru ziedojumu gadījumu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas