Izsludina pieteikšanos konkursam par skaistāko lauku saimniecību

Piena pārstrādes koncerns AS "Food Union" izsludinājis pieteikšanos konkursam "Skaistākā lauku saimniecība", kura uzvarētājs saņems apmaksātu braucienu divām personām uz starptautisko lauksaimniecības un dārzkopības izstādi "Zaļā nedēļa" Berlīnē nākamā gada 17.janvārī.

Kā informē "Food Union" ģenerāldirektors Sergejs Beshmeļņickis, konkursa mērķis ir izcelt ģimeniskās vērtības.

"Zemnieku saimniecības veic ne tikai saimniecisko darbību, bet ir cilvēku dzīves vietas, kurās tiek koptas ģimeniskas un tradicionālas vērtības. Tādēļ vēlamies pievērst pilsētnieku uzmanību tam, kā šīs vērtības tiek iedzīvinātas piensaimnieku, lopkopju, graudkopju, augkopju un citu saimnieku mājās," norādīja uzņēmējs.

Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar žurnāliem "Ievas Māja" un "Ievas Dārzs", kuros regulāri tiks publicētas konkursantu fotogrāfijas. Konkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas zemnieku saimniecības īpašnieks, pārvaldnieks vai cita pilnvarota persona, kura veic lauksaimniecisko darbību un kura ir izveidojusi skaistu un sakoptu lauku sētu.

Konkursā tiks vērtēts saimniecības tēls, bet īpaša uzmanība tiks pievērsta latviešu tradicionālo un kultūrvēsturisko elementu saglabāšanai, kā arī jaunām, neparastām idejām, atradumiem un risinājumiem.

Pieteikties konkursam var līdz 18.jūlijam, nosūtot pieteikuma vēstuli uz žurnāla redakciju vai elektroniski izdevuma mājaslapā. Pieteikumā jānorāda vārds un uzvārds, precīza īpašuma adrese un kontakti, īss saimniecības apraksts, minot lauksaimnieciskās darbības jomu, kurā saimniecība darbojas, kā arī, vai tās ir iedzīvotāju dzimtās mājas, kā arī noteikti jāpievieno arī vismaz trīs saimniecības fotogrāfijas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas