Izsludina konkursu rotaļlietām

"Ventspils augsto tehnoloģiju parks" aicina piedalīties konkursā - izgatavot rotaļlietu un laimēt 100 latu būvmateriāliem!

Veikalos piedāvāto rotaļlietu klāsts ir plašs, tomēr nereti bērni labprātāk izvēlas spēlēties ar sadzīves priekšmetiem vai vecāku pagatavotām rotaļlietām. Par mīļāko rotaļlietu var kļūt kartona kaste, kurā izgrieztas durvis, vai dēlis, uz kura uzzīmēta smaidīga sejiņa. Iespējams, tieši šis ir īstais brīdis, lai atcerētos savas mīļākās vai kārotākās rotaļlietas un censtos tās izgatavot.

Tāpēc celtniecības portāls varupats.lv ciešā sadarbībā ar "Daba Laba" piedāvā konkursu, kurā var iesniegt paša darinātās rotaļlietas aprakstu un tā tapšanas fotogrāfijas un iegūt balvu.

Rotaļlietu konkursā uzvarēs tā ideja, kura interneta balsojumā saņems lielāko punktu skaitu, tādejādi iegūstot konkursa galveno balvu – dāvanu karti 100 latu vērtībā no būvmateriālu veikala "Depo". Savukārt par veicināšanas balvām rūpēsies tūrisma portāls dabalaba.lv.

Lai pieteiktos konkursam, atliek veikt 3 vienkāršas darbības:
-    Atrast ideju,
-    Izgatavot rotaļlietu,
-    Iesniegt savu darbu www.varupats.lv/konkurss .

Piedalīties var ikviens, tādejādi sagādājot prieku gan sev, gan ģimenei. Uzvarētāju interneta balsojumā noteiks portāla varupats.lv apmeklētāji, balsojot par sev tīkamo darbu līdz 20. jūnijam.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu un sekot līdzi jaunumiem var šeit .

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas