Iznāks grāmata par Latvijas specdienestu visatļautību

Šonedēļ iznāks grāmata par Latvijas specdienestu visatļautību "Cits ķēķis: zem likumīgā "jumta"", informē grāmatas autori no portāla "pietiek.com".

Žurnālisti norāda, ka par šo grāmatu nu jau bijušais tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs augusta sākumā publiski izplatīja baumas, ka tās galvenā varone būšot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka pienākumu izpildītāja Juta Strīķe, bet pati Strīķe vērsās ar sūdzībām žurnālistu organizācijās.

Štokenbergs, acīmredzot, "iekritis", izmantojot pretlikumīgi noklausītās telefonsarunās saņemtu dezinformāciju, par kuras iegūšanas likumību pašlaik pārbaudi veic, vai, ņemot vērā grāmatā minētos faktus, drīzāk izliekas, ka veic, Drošības policija, norāda žurnālisti.

Jaunā grāmata vēstīs par Latvijas specdienestu nekontrolējamību un visatļautību, kurai par upuri var kļūt ikviens valsts iedzīvotājs.

500 lappušu biezajā grāmatā aptuveni puse ir iepriekš no sabiedrības slēpti dokumenti un sarunu ieraksti, kas liecina gan par to, ko savu interešu vārdā atļaujas specdienestu pārstāvji, gan par to, kā vajadzības gadījumā tiek nodrošināti pierādījumi un "apstrādāti" liecinieki, gan par to, kā tiesībsargājošajās iestādēs sistemātiski tiek pievērtas acis uz "savējo" rīcību un pat ignorēti ziņojumi par gatavotiem noziegumiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas