Izbraukumos pie lauksaimniekiem Liepājas apkaimē veiks traktortehnikas valsts tehniskās apskates

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra, sākot ar pirmdienu, izbraukumos pie lauksaimniekiem veikts traktortehnikas valsts tehniskās pārbaudes. Pirmās pārbaudes jau 4. martā būs iespējams veikt lauksaimniekiem Liepājas un Saldus apkārtnē.Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras pārstāvis Jānis Mergups–Kutraitis pastāstīja, ka “pie cilvēkiem mēs braucam, lai ekonomētu gan viņu, gan savus resursus”, vēsta Latvijas Sabiedriskie mediji.

“Traktortehnika ir specifiska iekārta, kura uz pilsētu īsti atbraukt nevar. Tāpēc mēs nākam pretī un braucam maksimāli tuvu traktortehnikas atrašanās vietai. Ir divi varianti tehniskajai apskatei – traktortehnikas īpašnieks var izsaukt pie sevis Valsts tehniskās uzraudzības inspektoru, kurš skatās tehniku tieši viņa saimniecībā. Savukārt, lai ekonomētu resursus, mēs esam apzinājuši katru gadu tās vietas, kur traktortehnikas ir vairāk, un mēs piedāvājam grafiku, kur tehnikas īpašnieki var gaidīt konkrētās vietās, kad atbrauc inspektors un apskatās,” stāstīja Mergups–Kutraitis.

“Tehnisko apskašu grafiku var apskatīt valsts tehniskās uzraudzības aģentūras mājaslapā, sadaļā „tehniskās apskates”. Un pirmās pārbaudes notiek Kurzemē. Aktīvākie ir Saldus un Liepāja, kas piedāvā jau ar 4. martu izbraukt uz konkrēto vietu un apskatīties tehniku, kā tā atbilst kārtībai un lai lauksaimniecības sezonai sākoties, lai viss ar tehniku ir kārtībā un var pievērsties darbiem, kas ir jādara,” sacīja Mergups–Kutraitis.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas