Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ivanovas slepkavību saistīs ar citām

Piecu zobārstniecības klīnikas "Elladent" īpašnieces Ellas Ivanovas slepkavības lietā aizturēto personu saistību ar iepriekšējos gados veiktajām slepkavībām policija cer pierādīt, pamatojoties uz iegūtajām liecībām.

Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Ints Ķuzis šodien Latvijas Radio uzsvēra, ka šādās "skaļās" slepkavību lietās ir gandrīz neiespējami savākt pierādījumu kopumu, jo nekad visas aizdomās turamās personas neatzīs savu vainu nozieguma izdarīšanā, tādēļ šādu lietu izmeklēšanā jāstrādā kompleksi un jāņem vērā arī dažādi netieši pierādījumi, uz kuru pamata var veidot arī apsūdzības.

Iepriekšējos gados veikto slepkavību izmeklēšanā visas tiesībsargājošās institūcijas nav strādājušas visai vienoti, tādēļ nav izdevies pierādīt šo personu saistību ar izdarītajām slepkavībām, sacīja Ķuzis. Viņam gan neesot tiešas informācijas, kura no iestādēm nav vēlējusies strādāt vienoti.

Ķuzis pastāstīja, ka tagad policija intensīvi strādās pie Ivanovas slepkavības atklāšanas un tad, kad šo personu vaina būs pierādīta, tiks strādāts pie iepriekšējos gados izdarītajām slepkavību lietām. Jau tagad policija saprot, ka lietiskos pierādījumus nevarēs savākt, taču pierādījumus var gūt, balstoties uz personu liecībām.

Ķuzis uzskata, ka situācija valstī tiesiskuma ziņā uzlabojas. Viņš cer, ka drīz pienāks brīdis, kad jautājumus tiesībsargājošajās iestādēs vairs nevarēs atrisināt, izmantojot naudas līdzekļus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas