"IKI" veikalos turpmāk, veicot pirkumu ar maksājumu karti, būs iespēja no konta noņemt skaidru naudu

Veikalu tīklā "IKI" turpmāk bankas "Citadele", "DnB NORD Bankas", "Latvijas Krājbankas", "Nordea Bank Finland" ("Nordea") Latvijas filiāles un "SEB bankas" klientiem, veicot pirkumu ar maksājumu karti, būs iespēja no konta noņemt skaidru naudu, aģentūrai BNS pavēstīja veikalu tīkla pārstāvji.

"Esmu pārliecināta, ka to [jauno pakalpojumu] novērtēs visi mūsu pircēji – gan reģionos, kur ne vienmēr blakus ir bankomāts, gan tie, kuriem ir nepieciešams izņemt nelielu naudas summu," sacīja "IKI" un "Cento" apsaimniekotāja "Palink" rīkotājdirektore Dace Zundure.

Lai no kartes konta noņemtu skaidru naudu, pircējam pagaidām būs jāveic pirkums vismaz viena lata apmērā, taču jau tuvāko nedēļu laikā naudu būs iespējams izņemt, veicot pirkumu par jebkuru summu, klāstīja veikalu tīkla pārstāvji un piebilda, ka brīdī, kad notiek norēķināšanās ar maksājumu karti, pircējam ir jānosauc summa, kuru tas vēlas noņemt no kartes konta, un šī naudas summa tiks pieskaitīta pirkumam, un pēc tam, kad pircējs būs apstiprinājis darījumu, viņš saņems čeku, kur atsevišķi būs apstiprināti abi darījumi. Veikala kasē būs iespējams skaidrā naudā no konta noņemt summu no viena santīma līdz 50 latiem.

Par minētā pakalpojuma priekšrocībām veikalu tīkla pārstāvji atzina iespēju no konta noņemt nelielas naudas summas, kas ir mazākas par pieciem latiem, kā arī saņemt naudu tikai monētās, tāpat neatkarīgi no tā, cik daudz naudas tiek izņemts, pakalpojumam netiks piemērota komisijas maksa. Veikalu tīkla pārstāvji arī piebilda, ka iedzīvotājiem šis pakalpojums it ļoti ērts reģionos – vietās, kur nav tik pieejams un plašs banku izvietoto bankomātu tīkls.

Veikalu "IKI" pārstāvji piebilda, ka minētais pakalpojums "IKI" veikalu kasēs visā Latvijā pieejams no trešdienas. Latvijā ir 32 "IKI" veikali.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas