Igaunijas žurnālisti uzzinās par Kurzemes tūrisma piedāvājumu

Kurzemē no trešdienas līdz piektdienai viesosies Igaunijas žurnālisti, informē Kurzemes tūrisma asociācijas (KTA) izpilddirektore Jana Bergmane.

Kaimiņvalsts žurnālistu tūri organizē Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar KTA.

Kurzemē igauņu žurnālisti viesosies Kuldīgā. Viņi dosies naksnīgā pastaigā, apskatot pilsētas ievērojamākās vietas, kā arī apmeklēs atjaunoto kultūrvēsturisko objektu "Padures klēts". Otrajā ekskursijas dienā vizītes dalībniekus iepazīstinās ar restaurēto Kuldīgas jauno rātsnamu un sinagogas ēku kompleksu, tālāk viņi dosies uz Alsungu, lai nobaudītu maizes ceptuves "Suitu maize" gardumus.

Turpinot maršrutu, žurnālisti izbaudīs Kurzemes Ziemassvētku vecīša priekšnesumu Ziemupē, viesosies Liepājā, apskatot Liepājas Karostu un pilsētu, kā arī viņus iepazīstinās ar latviešu tradīcijām sieviešu folkloras kopas "Atštaukas" interpretācijā. Dienas noslēgums plānots viesu namā "Kalnamuiža". Trešajā dienā pirms došanās uz Rīgu žurnālisti apmeklēs Baibas Rīteres tekstildarbnīcu "Austrumi" Saldus novadā.

Vizīte veidota tā, lai kaimiņvalstu tūristi, kas jau apmeklējuši Latviju, uzzinātu, izbaudītu un ieraudzītu jaunas iespējas un objektus.

Veidojot maršrutu, galvenais akcents likts uz tūrisma piedāvājumu ģimenēm ar bērniem ziemas sezonā (tūrisma nesezonā).

Ārvalstu žurnālistu vizītes Latvijā notiek ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas