Iesaka bēgļu centru ierīkot Skrundas arodvidusskolā 1

Skrundas pašvaldība pārsteigta par Iekšlietu ministrijas apsvērto ieceri izveidot patvēruma meklētāju izmitināšanas centru bijušās Skrundas arodvidusskolas telpās. Pašvaldība nobažījusies par drošību un vēlas saņemt no ministrijas vairāk informācijas, vēsta www. lsm.lv

Nelegālo imigrantu izmitināšanas centrā Daugavpilī aizņemtas visas 84 vietas un vēl 28 nelegālie imigranti ievietoti policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatoros, kas speciāli piemēroti šo cilvēku uzņemšanai.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis uzsver, ka jārīkojas ātri, lai līdz gada beigām varētu atvērt jaunus centrus. Pašlaik tiekot apzinātas ēkas visā Latvijā, kur bez lieliem ieguldījumiem šādas mītnes varētu ierīkot.

“Piemēram, Skrundā ir arodvidusskola, kas faktiski stāv tukša, stāv izremontēta, līdz ar to nedēļas laikā mēs nāksim uz valdību ar informatīvo ziņojumu, lai šo jautājumu risinātu,” sacīja ministrs.

Skrundas pašvaldībai Iekšlietu ministrijas plāni bijis pārsteigumus un saruna ar ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni-Godmani par to notika tikai pirmdien.

Skola, kuru grib pārveidot par izmitināšanas centru, šogad likvidēta.

Neoficiāla informācija liecina, ka nelegālie ieceļotāji atvesti arī uz Liepāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

novērotājs

skolā varēs mācīties, kopmītnēs dzīvot. pilsēta arī nav tik tuvu.

pirms 6 gadiem, 2015.10.06 13:32

Latvijas ziņas