GudrasGalvas.lv – iespēja tiešai saziņai ar 11.Saeimas deputātu kandidātiem

Portāls www.GudrasGalvas.lv sniedz iespēju ikvienam interneta lietotājam uzdot 11.Saeimas deputātu kandidātiem jautājumus un diskutēt ar viņiem.

Portālā darbojas visas 13 partijas, kas balotējas 11.Saeimas vēlēšanās. Vēlētāji interneta vietnē var iepazīties ar deputātu kandidātu viedokli un pārdomām viņu blogos. Potenciālie tautas kalpi aicināti arī definēt trīs solījumus — ko viņi apņemas darīt, lai atjaunotu sabiedrības uzticēšanos Saeimai, kā arī savu motivāciju piedalīties vēlēšanās. Izmantojot sociālo tīklu Draugiem.lv, Twitter un Facebook pases, vēlētāji deputātu kandidātiem var uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijās par sev un valstij nozīmīgiem jautājumiem. Sanākot 11.Saeimai, portāls GudrasGalvas.lv turpinās darbu iepriekšējā formā, nodrošinot tiešo saziņu starp vēlētājiem un ievēlētajām amatpersonām (Saeimas deputātiem un valdības ministriem), pārraidot Saeimas plenārsēdes un piedāvājot mediju un Twitter monitoringu par deputātu aktivitātēm.

Tāpat interneta vietnē GudrasGalvas.lv ikvienam ir iespēja pārbaudīt savu viedokli dažādos sabiedriski aktuālos jautājumos ar politiskajām partijām un deputātu kandidātiem, kas balotējas 11.Saeimas vēlēšanās, ar interaktīvās anketas Pielaiko partiju! palīdzību. Pielaiko partiju! anketas integrācija interneta vietnē GudrasGalvas.lv nodrošina iespēju, ka potenciālie vēlētāji savu viedokli var salīdzināt ne tikai ar politisko partiju nostādni, bet arī ar konkrētu deputātu kandidātu viedokli. Vienīgais nosacījums — kandidātiem GudrajāsGalvās ir jāaizpilda Pielaiko partiju! anketa.

Interneta vietni GudrasGalvas.lv pirms 10.Saeimas vēlēšanām izveidoja Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS sadarbībā ar IT risinājumu uzņēmumu Creo Mobile. Pēc vēlēšanām portāls kļuva par saziņas vietni ar deputātiem un ministriem, bet sešus mēnešus vēlāk izvērtēja pirms vēlēšanām dotos deputātu solījumus un Saeimas pusgada darbu.

Papildu informācija:
GudrasGalvas.lv koordinatore Linda Jākobsone
Tālr. 67039271, 29123348
E-pasts: gudrasgalvas@providus.lv   

Projektu „Vēlētāju un ievēlēto amatpersonu tiešās saziņas interneta vietnes www.gudrasgalvas.lv attīstība” finansiāli atbalsta Sorosa Fonds – Latvija Mediju programmas ietvaros.

Plašāka informācija par Sorosa Fonda-Latvija atbalsta virzieniem pieejama www.sfl.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas