"Grindeks" rīko "Profesiju dienas" skolēniem

AS "Grindeks" jau ceturto gadu rīko "Profesiju dienas" skolēniem, kuri interesējas par ķīmiju un farmāciju. Šogad tās notiks no 1. februāra līdz pat 10. maijam. "Profesiju dienās" varēs piedalīties 9.-12. klašu skolēni no visas Latvijas. Pieteikšanās ilgst līdz 20. janvārim.

AS "Grindeks" piedāvā 9.-12.klašu skolēniem tuvāk iepazīties ar izvēlētajām profesijām, darba pienākumiem, ikdienu un gūt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem. Uzņēmums piedāvā ielūkoties šādās profesijās: ķīmiķis, ķīmijas tehniķis-analītiķis, ķīmiķis - analītiķis, mikrobiologs, vecākais ražošanas farmaceits, farmācijas tehnologs, farmaceitiskās produkcijas ražošanas operators, reaktora operators, iecirkņu vadītājs un iekārtu operators, kā arī uzzināt par citu darbinieku pienākumiem. Vienas dienas laikā skolēni varēs saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem par nozari, darba iespējām un ikdienas darbu, apskatīt ražošanas iecirkņus, praktiski darboties laboratorijās un gūt zināšanas labāko "Grindeks" speciālistu pavadībā.

"Grindeks" valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: "Katru gadu rīkot "Profesiju dienas skolēniem" mūs mudina skolēnu zinātkāre, neapsīkstošā interese un prieks skolēnu acīs. Tas motivē uzņēmumu neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt pilnveidoties, jo redzam, ka Latvijā ir potenciāli jaunie ķīmiķi, farmaceiti, mikrobiologi un citi tik nepieciešamie zinātnieki."

Uzņēmums jau ceturto gadu rīko "Profesiju dienas skolēniem". Katru gadu skolēnu interese par ķīmiju un farmāciju arvien palielinās. Pēdējos divos gados "Profesiju dienās" piedalās 40 skolēnu gadā. Kopā pēdējos četros gadus "Profesiju dienās" piedalījušies 138 skolēni un gribētāju skaits turpina augt.

"Grindeks" ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Uzņēmumā strādā 969 darbinieki. 70% darbinieku ir augstākā izglītība.

"Grindeks" sadarbība ar Latvijas mācību iestādēm turpinās jau daudzus gadus, un 2012. gadā vien uzņēmumu ekskursijās apmeklēja 381 skolēns, savukārt 86 studenti uzņēmumā izgāja praksi.

Vairāk informācijas par uzņēmumu – www.grindeks.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas