Garantētās atlīdzībās "Latvijas Krājbankas" klientiem pirmajā dienā izmaksāti 42 miljoni latu

Banka "Citadele" pirmajā dienā, 29. novembrī, garantētos noguldījumos "Latvijas Krājbankas" klientiem izmaksājusi 42,3 miljonus latu, trešdien LNT raidījumā "900 sekundes"  teica "Citadele" valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons.

Pēc viņa teiktā, skaidrā naudā izmaksāti 5,3 miljoni latu, bet pārējā nauda pārskaitīta uz citu banku kontiem, tostarp 23 miljoni latu ieskaitīti "Citadeles"  bankas kontos.

"Klientu noskaņojums kopumā ir mierīgs un cilvēki saprot, ka visu naudu nevajag turēt mājās un nēsāt to tumšās vakara stundās pa šaurām ieliņām un pagalmiem, bet tiešām lietot norēķiniem karti - tas ir drošāk,"  teica Jākobsons.

Garās rindas pie bankas filiālēm "Citadele" vadītājs skaidroja ar neticību un nedrošību par saviem noguldījumiem. Viņš informēja, ka iepriekš uz naudas izņemšanu rindās ir pierakstījušies 16,9 tūkstoši cilvēku. Rindās iespējams pierakstīties gan bankas mājaslapā, gan telefoniski. "Tuvākās dienas jau vairs nav iespējams pierakstīties, ir jāskatās uz decembra vidu - tur vēl ir brīvas iespējas,"  stāstīja Jākobsons.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas