Gandrīz 3000 bērnu ieinteresēti VUGD rīkotajā Ugunsdzēsēju glābēju dienā

Atzīmējot Latvijas ugunsdzēsības 146. gadadienu un pirmo reizi rīkoto Ugunsdzēsēju glābēju dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) otrdien rīko atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, uz ko pieteikušies jau gandrīz 3000 bērnu no 89 izglītības iestādēm visā Latvijā, aģentūru BNS informēja VUGD pārstāve Viktorija Šembele.

No plkst.11 līdz 15 apmeklētāji tiks gaidīti visās VUGD daļās un posteņos, kur būs iespēja iepazīties ar ugunsdzēsēju ikdienu, apskatīt VUGD tehniku, izmēģināt, cik sver ugunsdzēsēju inventārs, uzvilkt ugunsdzēsēju kaujas tērpu un saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

VUGD Rīgas 1.daļā Maskavas ielā 3 no plkst.12 uzstāsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas audzēkņi. Skatītāji varēs vērot gan baletdejotāju priekšnesumus, gan klausīties pūtēju orķestra un citu mūziķu izpildītos skaņdarbus, bet no plkst.13.30 uzstāsies Rīgas 3.mūzikas skolas audzēkņi.

Atzīmēt Latvijas ugunsdzēsības 146. gadadienu plānots arī citviet Latvijā - Liepājas 1. daļā uzstāsies 30 Liepājas mūzikas koledžas audzēkņu, Balvu daļa atzīmēs 100 gadu jubileju, bet Madonas daļā svinīgi atklās renovētās garāžas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas