Gaisa temperatūra valstī no -2 līdz -23 grādiem, vietām sabiezējusi migla

Agrā otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no -2..-5 grādiem Kurzemes rietumos līdz -20..-23 grādiem daudzviet Vidzemē un Latgalē, un tas ir lielākais sals valstī kopš pagājušā gada februāra, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Viszemākā gaisa temperatūra reģistrēta Balvos. 20 grādu sals valda daudzviet Vidzemē un Latgales ziemeļu daļā. Siltākais rīts Austrumlatvijā ir Daugavpilī, kur termometri rāda -8..-9 grādus, bet zemākā gaisa temperatūra Rietumlatvijā reģistrēta Stendes novērojumu stacijā, kur četros naktī bija -15 grādu, vēsta LETA.

Savukārt Igaunijā sals pastiprinājies līdz -27 grādiem.

Mākoņi daļēji sedz Latvijas debesis, vietām nedaudz snieg un vietām sabiezējusi migla. Vairākās vietās Zemgalē un Rūjienas novērojumu stacijā konstatēta redzamības pasliktināšanās līdz 150-200 metriem. Līdz ar miglu ir arī sarma.

Pūš lēns vējš un valda bezvējš.

Rīgā mainīgs mākoņu daudzums, viegls dienvidu vējš, gaisa temperatūra -8..-12 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra pirmdien bija no +1 grāda Dienvidkurzemes piekrastē līdz -9 grādiem Alūksnē.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 21.janvārī bija +18 grādu Grieķijā un Kiprā, kā arī +19 grādu Spānijas dienvidu piekrastē. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz otrdienu -35,5 grādi Zviedrijas un Krievijas ziemeļos.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas