"G4S Latvia": Par drošāko vietu Latvijā pagaidām tiek atzīts Grobiņas novads

Drošības risinājumu kompānijas "G4S Latvia" janvārī sāktajā sociālajā kampaņā "Latvijas drošākā vieta" pirmajā vietā patlaban ir Grobiņas novads, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "G4S Latvia" pārstāve Ilze Jermacāne.

Viņa norādīja, ka otrajā vietā ir Valmieras pilsēta, bet trešajā vietā – Talsu novads. Latvijas drošāko vietu kartē Grobiņas novadā atzīmētas 30 drošākās vietas, savukārt Valmierā 26 vietas, bet Talsu novadā – 25 vietas.

Kopumā "Latvijas drošākās vietas" kartē atzīmētas jau vairāk nekā 600 drošākās vietas, no kurām lielākais skaits tomēr atrodas Vidzemes pusē. Līdzšinējie rezultāti liecina, ka, pēc iedzīvotāju domām, visvairāk drošāko vietu ir Vidzemē, bet pēc tam Kurzemē, Rīgas reģionā, Zemgalē, Latgalē un Rīgā, atzīmēja Jermacāne.

Kampaņa ilgs līdz 15. februārim, un iedzīvotājiem vēl aizvien ir iespēja doties uz "G4S Latvia" profilu sociālā medija "draugiem.lv", lai dalītos ar savām drošākajām vietām un veidotu Latvijas drošāko vietu karti.

Drošības risinājumu kompānija "G4S Latvia" šodien, 13. februārī, sākusi sociālo kampaņu "Latvijas drošākā vieta", kuras laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts noteikt Latvijas drošākās vietas.

Kampaņas mērķis ir noteikt, kuras, pēc iedzīvotāju domām, ir drošākās vietas. "Tādējādi vienlaikus būs iespējams kliedēt vai nostiprināt vispārpieņemtos apgalvojumus par drošākajām Latvijas pilsētām, ēkām, ielām un publiskām vietām," skaidroja Jermacāne.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas