EP vairs netirgos nepareizu Latvijas karogu 5

Pēc Sandras Kalnietes aizrādījuma, Eiropas Parlamenta (EP) oficiālajos suvenīru veikalos no pārdošanas ir izņemts nepareizais Latvijas karogs. To EP deputātei Sandrai Kalnietei oficiālā vēstulē ir apliecinājis EP ģenerālsekretārs Klauss Velle, pie kura viņa griezās decembrī, lūdzot šo problēmu atrisināt. Deputāte izsaka pateicību laikraksta "Kursas laiks" žurnālistei Ilzei Vainovskai, kura pamanīja Baltijas zemnieku protestā Briselē neprecīzo Latvijas karogu.

Tāpat ģenerālsekretārs ir informējis Latvijas deputāti, ka par suvenīriem atbildīgais EP ierēdnis sazināsies ar ražotājiem, lai turpmāk tiktu piegādāti standartam atbilstoši Latvijas karogi, informē S. Kalnietes Parlamentārais asistents Mārtiņš Spravņiks.

"Es atzinīgi vērtēju to, ka EP administratīvā vadība samērā ātri atsaucās uz manu aizrādījumu un izlaboja šo situāciju, kas nedarīja godu Parlamentam, kura pārstāvji ir atbalstījuši gan Latvijas neatkarības atgūšanu un  centienus iestāties Eiropas Savienībā, gan nepieciešamību pēc taisnīga finansējuma lauksaimniecībai un kohēzijai šobrīd, kad notiek sarunas par nākamo daudzgadu budžetu," saka Kalniete.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Tikai

Zemnieku intereses viena Kalniete vien neaizstāvēs

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 14:10

smalki

kas gan pamana tādu sīkumu kā valsts karogs, kad jāsteidzas cīnīties par zemnieku interesēm.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 13:11

eri

Savādi, ka Kalnietes kundze pati nepamanīja to, ka tur rokās nezināmas (pēc krāsas spriežot ne Austrijas) valsts karogu.

pirms 8 gadiem, 2013.01.08 11:55

Latvijas ziņas