Eņģeļu ekspresis piestās Liepājā

8.decembrī pulksten 16 Liepājā pie veikala "Rimi" piestās Eņģeļu ekspresis, lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju "Eņģeļi pār Latviju" un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas cēlam mērķim - smagi slimo bērnu ārstēšanai, informē "Swedbank" preses sekretāre Kristīne Jakubovska.

Uz labiem darbiem liepājniekus aicinās Latvijas Neatkarīgās televīzijas ētera personība Māris Grigalis, priekšnesumus sniegs Ivo Fomins, bērnu vokālā studija "Pērlīte" un deju studija "Extra", kā arī Liepājas Bērnu un jauniešu centra kora studija.
 
Par svētku noskaņu rūpēsies "Swedbank" un "Rimi" darbinieki. Pasākumā piedalīsies arī Liepājas pilsētas Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.
 
“Šogad, pateicoties "Swedbank" un pašvaldību atbalstam, mums ir iespēja ar īpašu Eņģeļu ekspresi doties uz tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām, lai smagi slimu bērnu ģimenēs ienestu cerību un spēku. Lai satiktos un sajustos labi - dodot un palīdzot. Ziedojot sakrātās latu un santīmu monētas, mēs katrs palīdzam kādai mazai sirsniņai veseļoties. Paldies visiem, kas atnāks un kuru labie darbi ļaus piepildīt šo ģimeņu sapņus!" saka Katrīne Pasternaka, "Eņģeļi pār Latviju" patronese.

Vairāk informācijas šeit.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas