Energoapgāde Latvijā traucēta vairāk kā 10 tūkstošiem "Latvenergo" klientu

Latvijā piektdien rītā elektroapgāde traucēta vairāk kā 10 tūkstošiem Latvijas energokompānijas " Latvenergo" klientiem, liecina elektroapgādes atslēgumu karte kompānijas mājaslapā internetā.

Tostarp plānoti atslēgumi reģistrēti 45 transformatoru punktu teritorijās 933 klientiem, savukārt avārijas atslēgumi reģistrēti 758 transformatoru punktu teritorijās 10011 klientam.

Stiprās brāzmas lielākos postījumus nodarījušas Kurzemes un Zemgales pusē.

" Latvenergo" ir lielākais elektroenerģijas ražotājs un tirgotājs Latvijā, kas apgādā ne vien regulētā tirgus klientus - mājsaimniecības un saistītos lietotājus, bet arī veiksmīgi sadarbojas ar tirgus klientiem, kuri elektroenerģiju iepērk par vienošanās cenu. Kopumā Latvijas enerģētikas uzņēmumam ir 30% no Baltijas kopējā tirgus, aktīvi izvēršot tirdzniecību arī ārvalstīs, savukārt kompānijas kopējais klientu skaits sasniedz gandrīz vienu miljonu.

"Latvenergo" koncernā ietilpst " Latvenergo" un pieci meitasuzņēmumi - "Augstsprieguma tīkls", "Sadales tīkls", " Latvenergo Kaubandus", " Latvenergo Prekyba" un "Liepājas enerģija".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas