Energoapgāde Latvijā traucēta aptuveni 13,5 tūkstošiem "Latvenergo" klientu

Energoapgāde trešdienas rītā Latvijā traucēta vai pārtraukta kopumā aptuveni 13,5 tūkstošiem energokompānijas "Latvenergo" klientu, aģentūrai BNS pavēstīja "Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis.

Viņš informēja, ka trešdienas rītā ar traucētu apgādi vai bez elektroenerģijas galvenokārt ir Rēzeknes apkaime, kurā traucējumi ir 4500 klientiem, kā arī Jēkabpils apkaime, kurā bez elektrības ir 2,1 tūkstotis klientu. Ludzas apkaimē elektrības piegāde ir traucēte nepilniem diviem tūkstošiem klientu, bet Daugavpils rajonā bez elektrības ir apmēram 1,5 tūkstoši klentu.

Pēc Sikšņa teiktā, "Latvenergo" brigādes turpina intensīvu darbu, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu elektrības piegādi uzņēmuma klientiem.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka pagājušajās brīvdienās energoapgāde brīžiem bija traucēta līdz 66,6 tūkstošiem "Latvenergo" klientu.

"Latvenergo" kopumā ir 1,04 miljoni klientu.

"Latvenergo" ir Latvijas valstij piederošs energoapgādes komersants, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī sniedz telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas