Eirodziesmas finālā skatītāji vairāk balsoja par Reiniku 1

Sestdien, 26. februārī, Ventspils teātra namā notikušajā Eirovīzijas nacionālās dziesmu atlases finālā jeb Eirodziesmā pēc skatītāju vērtējuma uz Eirovīziju būtu jābrauc Laurim Reinikam ar dziesmu "Banjo Laura", var secināt pēc laikrakstā "Diena" publicētās vērtējuma tabulas, taču žūrija jau finālā pirmo vietu piešķīra grupai "Musiqq". Tāpat, pēc žūrijas domām, superfinālā grupas "Pieneņu vīns" vietā bija jāstartē Jānim Stībelim.

Taču superfinālā valdīja vienprātība: sakrītot žūrijas un skatītāju vērtējumam, tajā triumfēja "Musiqq". "Ir patīkami, ka no Liepājas nāk ne tikai ģitārmūzika, bet arī mūsdienīgāka, modernāka mūzika. Potenciāli "Musiqq" ir ļoti perspektīvs duets. Nav svarīgi, kā šiem māksliniekiem ies Vācijā, bet svarīgi ir, ka vēl divi jauni muzikanti tiek pie iespējas sevi parādīt 250 miljoniem cilvēku," uzskata Radio SWH vadītājs Jānis Šipkēvics, kurš arī darbojās žūrijā, šodien raksta laikraksts "Diena".

Par Eirovīzijas veterānu Lauri Reiniku J.Šipkēvics ir pārliecināts, ka nākošgad viņam tomēr būtu jātiek līdz uzvarai: "Par viņu es gribētu teikt: viens no visizplatītākajiem sapņiem cilvēkam ir, ka viņš skrien, skrien, skrien un aizskrien līdz stacijai un tur pie perona ir vilciens, un tas vilciens aiziet. Lauris ir tik daudz skrējis un skraidījis, ka es viņam novēlu nākamajā gadā tomēr saņemties un vēlreiz piedalīties, un izcīnīt ceļazīmi uz Eirovīziju. Viņš to ir pelnījis par savu neatlaidību," "Dienai" teica Jānis Šipkēvics.

Kā Diena.lv jau rakstīja iepriekš, Eirodziesmas žūrijā darbojas mediju eksperte Sandra Veinberga, Radio SWH vadītājs Jānis Šipkevics, Eirodziesmas projekta ilggadējā vadītāja Iveta Lepeško, Muzikālā teātra 7 direktors Aigars Dinsbergs, mūziķis Juris Sējāns, producents Aivars Hermanis un komponists Boriss Rezņiks.

Fināla dalībnieku vērtējums:

1. Banjo Laura, Lauris Reiniks (1. vieta skatītāju, 2. – žūrijas vērtējumā);

2. Angel In Disguise, grupa Musiqq (2. vieta skatītāju, 1. – žūrijas vērtējumā);

3. You Are, grupa Pieneņu vīns (3. vieta skatītāju, 4. – žūrijas vērtējumā);

4. Don’t Stop The Dance, Evija Sloka (5. vieta skatītāju, 6. – žūrijas vērtējumā);

5. Daylight, Dfamily (6. vieta skatītāju, 5. – žūrijas vērtējumā);

6. Let It Be Me, Jānis Stībelis (8. vieta skatītāju, 3. – žūrijas vērtējumā);

7. Hop, Blitze (4. vieta skatītāju, 9. – žūrijas vērtējumā);

8. Look Back At Me Again, Elīna Krastiņa (7. vieta skatītāju, 10. – žūrijas vērtējumā);

9. Live On!, Oksana Ļepska (9. vieta skatītāju, 8. – žūrijas vērtējumā);

10. Cinderella, Ivo GrīsniņšGrīslis (10. vieta skatītāju, 7. – žūrijas vērtējumā);

11. Summer Night, The Secretz (11. vieta gan skatītāju, gan žūrijas balsojumā).

Superfināls

1. Angel In Disguise, grupa Musiqq;

2. Banjo Laura, Lauris Reiniks;

3. You Are, grupa Pieneņu vīns.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas