Draugiem.lv gada beigās interneta TV platformu plāno piedāvāt komercrežīmā

Sociālais tīkls draugiem.lv šā gada beigās plāno piedāvāt interneta televīzijas (TV) platformu Draugiem TV komercrežīmā, pastāstīja draugiem.lv sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.

Pēc viņa teiktā, no 11.novembra jauno Draugiem TV raidīs testa režīmā, lai uzzinātu pirmā tūkstoša lietotāju priekšlikumus un vērtējumu.

Palkavnieks norādīja, ka jaunās televīzijas iespējas ļaus satura piegādātājiem iegūt sīku informāciju par skatītājiem, pašmāju satura radītāji Draugiem TV varēs publicēt savu raidījuma saturu, kā arī televīzijas platformai būs integrētas sociālo mediju iespējas.

Runājot par projektā ieguldītajām investīcijām, Palkavnieks atzina, ka to apmērs vēl nav zināms. "Pagaidām investīciju kopējais apmērs nav zināms. Esam ieguldījuši dārgāko, kas mums ir, – cilvēku resursu. Kad [TV] palaidīsim komercrežīmā, būs zināms pilns investīciju apmērs," viņš sacīja.

Jau vēstīts, ka sākotnēji Draugiem.lv interneta televīzijas Draugiem TV saturs būs pieejams tikai reģistrētiem lietotājiem, taču vēlāk to paredzēts piedāvāt arī plašākai auditorijai.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome 5.oktobrī nolēma jaunajai interneta televīzijai "Draugiem TV" izsniegt retranslācijas atļauju.

Jaunajā interneta televīzijā paredzēts pārraidīt dažādus raidījumus no Latvijas un ārvalstu medijiem. "Draugiem  TV" skatītājiem retlansēs pārraides no Latvijas Televīzijas 1. un 7.programmas, LNT, "BBC World", "Travel Chanel", "Fashion TV" un citiem medijiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas