Dombrovskis koalīcijā plāno piesaistīt opozīcijas balsis

Premjers Valdis Dombrovskis ("Vienotība") Valsts prezidentam Andrim Bērziņam trešdien nepiedāvās kardināli jaunu koalīcijas modeli, bet esošo koalīciju plāno uzlabot ar opozīcijas balsīm.

Dombrovskis intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" norādīja, ka prezidentam piedāvās esošo koalīcijas modeli, taču tas tiks uzlabots.

"Runa ir par esošā [koalīcijas] modeļa uzlabošanu, piesaistot arī iespējamu opozīcijas balsis vai vismaz atsevišķu opozīcijas deputātu atbalstu, bet par konkrētu modeli es varēšu runāt, kad būsim izrunājuši to ar sadarbības partneriem un prezidentu. Mēs redzam, ka prezidents ir skeptisks par šo deputātu balsīm, līdz ar to ir nepieciešams papildu atbalsts koalīcijai," klāstīja Dombrovskis.

Viņš atteicās konkretizēt iespējamos variantus, norādot, ka vispirms to pārrunās ar koalīcijas partneriem un prezidentu.

Arī uz jautājumu par bezpartejiskā, bet no Zaļo un zemnieku savienības ievēlētā Jāņa Dūklava iesaisti valdībā Dombrovskis uzsvēra, ka sākumā to vēlas pārrunāt ar koalīcijas partneriem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas