CVK mājaslapā papildina vēlēšanām iesniegtos sarakstus novados un Liepājā 16

CVK mājaslapā papildināti līdz šim iesniegtie 2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām reģistrētie deputātu kandidātu saraksti.

Kurzemes novados iesniegtie saraksti pieejami šeit.

Aizputes novadā līdz piektdienas plkst.17 sarakstus iesniegušas Partija "VIENOTĪBA", Zaļo un Zemnieku savienība, kā arī Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Durbes novadā sarakstus iesniegušas Zaļo un Zemnieku savienība, "Durbes novada attīstībai" un "Par vienotu novadu".

Grobiņas novadā sarakstus iesniegušas "Centriskā partija LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un Politiskā partija "Reģionu alianse".

Nīcas novadā saraksti vēl nav reģistrēti.

Pāvilostas novadā saraksti vēl nav reģistrēti.

Priekules novadā -  Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK".

Rucavas novadā - "Novada attīstībai", "Centriskā partija LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA" un "Mūsmājas".

Vaiņodes novadā sarakstus iesniegušas "Par pārmaiņām Vaiņodes novadā", "Vaiņodes novada attīstībai" un "Novada tagadnei un nākotnei".

Liepājā sarakstus pagaidām iesniegušas Politiskā partija "Reģionu alianse", Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs", "PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā", "Reformu partija", "Liepājas partija", Partija "Par dzimto Valodu" un Kristīgi demokrātiskā savienība.

Sarakstus vēl var iesniegt līdz 22. aprīlim.

Pavisam 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās būs jāievēl 1618 deputāti.

Durbē, Nīcā, Pāvilostā, Rucavā un Vaiņodē būs jāievēl deviņi deputāti, bet Aizputē, Grobiņā, Liepājā un Priekulē - 15.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Kandidātu numuram ir nozīme. Saraksta iesniekšanas kārtas numuram nav nozīmes.

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 16:07

un vispar sogad ir pilnigi vienalga, vai esi saraksta aukshgala vai apaksha! Kandidata numuram nav noziimes pie balsu skaitiishanas.. to jau pats Cimdars pateica!

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 13:54

To Apnikuši..

Tas, ka jauni vel nav raditajs, ka neko nespes! Un kur teikts, ka parejiem nav idejas? Katrs no viniem sevi kada joma ir pieradijis. Nu nav vienam cilvekam jadara un jazin viss, katram savs laucinjs... un pasreizejo deputatu vieta pilnigi vienalga kas sez, jo sie tapat neko nedara. Un kurs teicis, ka jauni sliktak prastu so darbu "Neko nedariit" :D

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 13:45

kaut ko jaunu

Vienīgais saraksts, kuram programmā ir solījums pa tiešo "DODOT DARBU SAVA NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM", ir "Vaiņodes novada attītībai". Un cilvēki uzķersies. Tikai jāsaprot, ka nevar tā vienkārši iedot darbu, tAs nav pankūkas cept! te vajadzīgi uzņēmējI, kas ražo, kas šīs darba vietas rada!Nu ne jau grāvju tīrīšana ir darba vieta! Un ir briesmīgi, ja pieredzējuši vadītāji tā var solīt. KĀ VAR NESOLĪT??

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 11:01

Apnikuši..

Piekrītu ka jauni, bet vai spēs sevi pierādīt?! Patiesībā nebaidos par pārmaiņām, bet vēlētos redzēt, ko izdarītu šī saraksta augšgalā stāvošie cilvēki, vai tiešām viņu darbi būtu skaļāki par solījumiem?! Un piekrītu, ka programmas ir visnotaļ līdzīgas visiem trim sarakstiem.
Redzu, ka šogad būs visai interesantas vēlēšanas, gaidu ar nepacietību.
Solījumi uz kuriem tiek likts uzsvars:
1) Darba vietas
2) Ceļi
3) Izglītība
U.C. solījumi..
Ko no šī visa spēs īstenot jaunie deputāti, redzēsim.. Tikai bez ATTAISNOJUMIEM. ;)

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 10:48

kaut ko jaunu

Piekrītu par pārmaiņām. Un tiešī šis saraksts augšgalā salicis jaunus cilvēkus, enerģiskus, ar idejām. lai sāk darīt, iemācīsies. Bet programmas visiem sarakstiem tik pat kā vienādas,darāmais jau viens un tas pats. Jautājums- cik liels labums no tā tiks NOVADAM.

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 10:23

Apnikuši..

Vaiņodē "Par pārmaiņām Vaiņodes novadā." Programma....
Sviests!!
Labāk mazāk solāt, bet vairāk dariet, pierādiet ka jūs esat deputāta krēsla cienīgi.
Lielāko daļu jau pašvaldība ir uzsākusi šos darbus, bet viņi sola tā kā no savas puses. Protams, jo kad šie darbi ies uz nobeigumu, tad vēlēšanas būs jau notikušas un tad varēs lielīties, redzat, mēs solījām un izdarījām.. :D Šajā sarakstā vienīgais cilvēks kam ir idejas un kas spētu kaut ko darīt kā deputāts, tā ir Inese. Protams, ir vajadzīgas pārmaiņas deputātu sastāvā. Obligāti. Bet uzskatu ka no visiem trim sarakstiem tikai daži ir šo krēslu cienīgi..

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 10:14

ak vai

Vaiņodē atkal iesēdējušies ļoti seni deputāti...Vai ta priekšniekam vairs nav ko pierunāt?

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 08:55

lai veicas!

Vijas sarakstā ir cilvēki, kas var nest un pratīs nest pārmaiņas! Nost ar skauģiem, lai veicas un ceram uz labām pārmaiņām!

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 13:40

Spožums un posts

Priekules novadā priekšnieces V.Jablonskas sarakstā 3 cilvēki ar vidusskolas izglību (Mikāls, Eveliņš un Andersone) un viens pat ar 8-gad.izglītību (Vītols). Bet pati priekšniece no Tautas Partijas pēkšņi kļuvusi Visu Latvijai un LNKN/TB pārstāve. Šai sarakstā pieslējušies arī bijušie Šlesera atbalstītāji Egle un Voclovs Kadeģis, kuru Vija uzpirka ar ēdināšanas pakalpojumu labvēlību. Vēl tagad novada dome tiesājas par šo nelikumīgo konkursa lēmumu.

pirms 7 gadiem, 2013.04.21 08:30

pagaidam redzu Rucavas nov. 3 iesniegtus sarakstus.Izlasot sarakstu programas saprotu ,ka tikai viens saraksts kaut nedaudz ,bet ir pieminēji arī Dunikas pagastu,pārējie divi tikai par Rucavu vien domā.

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 22:34

priekulnieks

vismaz otram sarakstam jābūt ;) Arta malā nepaliks!

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 10:00

jāāā...

Priekulē atkal viens saraksts, super... Visi nepmierinātie dus saldā miedziņā? :)))

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 09:07

eq.de

kādas problēmqas? neapmierina jau iesniegtie, līdz 22.04. iesniedz pats un varēsi solīt cik uziet!

pirms 7 gadiem, 2013.04.20 07:45

Latvijas ziņas