CVK informāciju par vēlētāju līdzdalību referendumā un provizoriskos rezultātus publicēs internetā

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) informāciju par vēlētāju līdzdalību un tautas nobalsošanas provizoriskos rezultātus referenduma dienā, 23. jūlijā, kā ierasts, publicēs internetā, informē CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Ziņas par vēlētāju līdzdalību tiks apkopotas plkst.8, 12, 16, 20 un 22, bet interneta vietnē www.tn2011.cvk.lv tās būs pieejamas aptuveni pusstundu vēlāk. Pēdējā apkopojuma dati jeb kopējais tautas nobalsošanā piedalījušos vēlētāju skaits, kā arī ziņas par vēlētāju atrašanās vietā nobalsojušiem vēlētājiem, būs pieejamas ap plkst.23.

Pirmie provizoriskie tautas nobalsošanas rezultāti no mazākajiem vēlēšanu iecirkņiem gaidāmi no plkst.23.30, bet balsu skaitīšanu Latvijā plānots pabeigt līdz nākamās dienas ‒ 24.jūlija ‒ plkst.5.

Lai informētu par 23.jūlija tautas nobalsošanas kārtību un norisi, CVK rīkos arī divas preses konferences. Viena no tām notiks pirms referenduma ‒ piektdien, 22.jūlijā, plkst.11, bet otra ‒ sestdien, 23.jūlijā, plkst.22.30, kad notiks preses brīfings par tautas nobalsošanas dienas norisi. Preses konferenču norises vieta ‒ Rīgas Kongresu nams Krišjāņa Valdemāra ielā 5, Rīgā.

CVK arī atgādināja, ka vēlēšanu iecirkņos un 50 metru no ieejas iecirknī aizliegts aģitēt, savukārt filmējot un fotografējot jāievēro vēlētāju tiesības balsot aizklāti.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas