CSDD Latvijas reģionos piedāvās bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Latvijas reģionos piedāvās bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas, aģentūru LETA informēja CSDD pārstāvis Rolands Rumba.

Viņš informēja, ka šobrīd iespējams pieteikties drošas ziemas braukšanas konsultācijām Rēzeknē, Valmierā, Tukumā un Jelgavā, taču šogad šādas konsultācijas plānotas arī Liepājā, Ventspilī, kā arī Rīgā, Biķernieku trasē.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Nodarbības notiks Rēzeknē, Ančupānu kartodromā, Valmierā, Dīvaliņa ielā 15, Tukumā, Tukuma autotrasē (Melnezera ielā 15) un Jelgavā, Sporta kompleksā "Rullītis". Nodarbības notiks plkst.12, 14 un 16 šogad 9.janvārī, 10.janvārī, 11.janvārī un 12.janvārī. Nodarbību ilgums ir viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikties nodarbībām var, zvanot pa tālruni 22021333 - darba dienās no plkst.9 līdz 17.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.
CSDD kopš 2015.gada piedāvā autovadītājiem bez maksas uzlabot braukšanas iemaņas ziemas apstākļos. Šajā laikā apmācībās piedalījušies vairāk nekā četri tūkstoši autovadītāju.

Bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas tiek organizētas sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB).

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas