CSDD e-pakalpojumu lietotāji pretendē uz ekskluzīvu kalendāru 2012. gadam

2011. gadā Ceļu satiksmes direkcija (CSDD) būtiski pilnveidojusi piedāvātos e-pakalpojumus https://e.csdd.lv.

Šie pakalpojumi ir pieejami jebkurā laikā, nodrošinot klientiem iespējas internetā veikt virkni darbību, saņemt informāciju un atgādinājumus. Turklāt tiem lietotājiem, kuri e-pakalpojumos piesakās transportlīdzekļa tehniskajai apskatei, ir īpaša rinda, kas ievērojami samazina laika patēriņu. Savukārt, lai radītu svētkus saviem esošajiem un topošajiem klientiem, CSDD piedāvā izmantot e-pakalpojumus, veikt maksājumus un piedalīties izlozē, pretendējot uz ekskluzīvu Rīgas Motormuzeja kalendāru 2012. gadam.

Nākamā gada sākumā ar datora palīdzību pēc nejaušības principa tiks izvēlēti seši CSDD e-pakalpojumu klienti, kuri saņems ekskluzīvos Rīgas Motormuzeja kalendārus:

Trīs klientus, kuri decembrī reģistrējušiesCSDD e-pakalpojumiem un veikuši maksājumus;
Trīs klientus, kuri maksājumus CSDD e-pakalpojumos veikuši visa 2011. gada laikā.

E-pakalpojumi ir dialogs ar autovadītāju, šos pakalpojumus CSDD piedāvā kopš 2009. gada, šogad lietotāju skaits palielinājies par 52689 klientiem, sasniedzot 218453 lietotājus.

Interneta vietnē https://e.csdd.lv ikvienam ir iespēja reģistrēties un kļūt par CSDD e-pakalpojumu lietotāju. Reģistrētajiem klientiem ir iespēja bez maksas un jebkurā laikā uzzināt informāciju par sevi, savu transportlīdzekli, par nodokļu atlaidēm, par OCTA polises derīguma termiņu; saņemt vienas dienas atļauju; reģistrēt velosipēdu; pieteikties autovadītāja eksāmenam; veikt maksājumus, kā arī saņemt virkni pakalpojumu ērtākai un mierīgākai dzīvei.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas