Četri fotoradari joprojām ķer ātrumpārkāpējus 3

Četri Valsts policijas īpašumā esošie fotoradari uz Latvijas valsts ceļiem turpina darboties arī šajā gadā, atgādina Valsts policija.

Jau ziņots, ka kopš 16. decembra privātā komersanta "V-Traffic" (iepriekš "Vitronic Baltica un partneri") fotoradari uz Latvijas ceļiem pārkāpumus vairs nefiksē.

"V-Traffic" un VP 12. oktobra vienošanās paredzēja, ka fotoradari atsāk darboties 13. oktobrī un darbojas līdz 31. decembrim, tomēr gan komersantam, gan policijai bija iespēja vienpusēji lauzt līgumu, otru pusi par to brīdinot desmit dienas iepriekš. Abas puses šo iespēju izmantoja.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

radars

Fotoradari vairs nav modē un varētu atgriezties tikai 2014. gada sākumā, vismaz tā saka godmaņa sieva/draudzene, IeM valsts sekretāre, bet īpatnēji, ka IeM arī bīda ideju, kas autovadītājiem liktu maksāt sodu uzreiz uz vietas. Tā kā reti, kurš vadā līdzi skaidru naudu un tā arī var nebūt kontā tad ātrie kredīt piedzīvos augšupeju. Šajos apstākļos daudziem noderēs http://www.atraiskredits.com/pirmais-kredits-bez-maksas veidotais aizdevumu salīdzinājums. Ja jāaizņemas līdz 200 Ls, tad ar to pietiks. Pirmais aizdevums ir bez procentiem uz 30 dienām.

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 11:32

kakalaka

Kā tad, ņemiet tik un maksājiet pēc tam. Vēlāk papildiniet to rindas, kas pēc tam paliek bez dzīves vietas un mantas, jo nespēja nomaksāt lielos procentus.

pirms 8 gadiem, 2013.01.06 17:14

Inguss

Ātrie kredīti-salīdzini labākos- šeit http://www.salidzini.lv/atrie-krediti

pirms 8 gadiem, 2013.01.04 10:46

Latvijas ziņas