Četras dienas notiks izstāde "Skola 2011"

No 3. līdz 6. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, notiks gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 17. starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2011", informē pasākuma organizatori.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieki no 14 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Kanādas, Šveices, Čehijas, Vācijas, Dānijas, Somijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Jaunzēlandes, Krievijas un ASV.

Četrās izstādes dienās apmeklētāji vienkopus varēs saņemt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām.

Izstādē varēs uzzināt par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un citu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija tiem, kuri ir izlēmuši studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs.

"Skola 2011" būs pārstāvētas visas valsts universitātes tipa augstskolas – Daugavpils Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, kā arī neuniversitātes tipa augstskolas – Banku augstskola, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Rēzeknes Augstskola, Rīgas Ekonomikas augstskola, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola, Rīgas Aeronavigācijas institūts, RSEBAA, Biznesa augstskola "Turība", Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola "Attīstība", Sociālo tehnoloģiju augstskola, Transporta un sakaru institūts, Rīgas Juridiskā augstskola, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija, Ventspils Augstskola, Vidzemes Augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Ekonomikas un kultūras augstskola.

Pirmoreiz izstādē būs pārstāvēta Linkolna Universitāte no ASV, kas piedāvā studēt gribētājiem iegūt doktora, maģistra un bakalaura grādu biznesa vadībā un apgūt pirmā līmeņa augstākās izglītības programmu Diagnostiskajā radioloģijā, kā arī iegūt ultraskaņas tehniķa un ārsta palīga kvalifikāciju.

Aģentūra "Meridian Group" izstādē piedāvās informāciju par bakalaura, maģistra un MBA programmu studijām ārvalstīs, vidējo izglītību labākajās privātskolās un koledžās Lielbritānijā, Šveicē, Vācijā un citās valstīs, informēs arī par pēcdiploma programmām cilvēkiem, kam jau ir augstākā izglītība, bet kas vēlas iegūt papildu izglītību un jaunu profesiju. Tiem, kas mērķē uz augstām virsotnēm, noderēs aktuāla informācija par drošāko ceļu, kā iestāties Lielbritānijas labākajās universitātēs, ieskaitot Oksfordu un Kembridžu, savukārt specifisku informāciju par Lielbritānijas augstskolu prasībām būs iespējams iegūt bezmaksas katalogos "Kā iestāties britu universitātēs?".

Izstādē būs pieejama arī informācija par vispārējiem, intensīvajiem un specializētajiem svešvalodu kursiem un citiem kursiem vecāko klašu skolēniem un pieaugušajiem Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Spānijā, Itālijā, Šveicē, Austrālijā, Jaunzēlandē, ASV, Kanādā, Maltā, Ķīnā un citās valstīs.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 14. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde "Baltijas Grāmatu svētki 2011", kur varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī "Grāmatu maiņas punktā", mainīties ar citu lasītāju grāmatām. Arī jaunajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo ir paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi un prezentācijas.

Izstādi "Skola 2011" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un "O! Karte".

"Skola 2011" darba laiks: 3.– 5. marts plkst.10–18.; 6. marts plkst.10–17.

Biļešu cenas: pieaugušajiem – Ls 3; skolēniem, studentiem, skolotājiem – Ls 2,50; grupām (vairāk par 10 personām) – Ls 2.

Ar izstādes "Skola 2011" ieejas biļeti bez maksas var apmeklēt arī "Baltijas Grāmatu svētkus 2011"!

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas