Brūkošā autoceļa Grobiņa-Ventspils posmos notiek masveida bedrīšu remonts

Brūkošos Grobiņas-Ventspils šosejas posmus nav plānots slēgt, un patlaban tur notiek masveida bedrīšu remonts, izmantojot bitumena emulsiju un šķembas, informēja Latvijas valsts ceļi (LVC).

Jau ziņots, ka avārijā uz sabrukušās Grobiņas-Ventspils šosejas cietusi Liepājas Simfoniskā orķestra vijolniece Elvita Polloka.

Negadījums noticis Lieldienu brīvdienās, kad Polloka ar ģimeni devusies izbraucienā uz Jūrkalni. Autoceļa Grobiņa-Ventspils 49.kilometrā Pollokas vadītajai automašīnai Opel kādā bedrē tika pārsista riepa, tā zaudēja vadāmību un avarēja.

Satiksmes ministrija atzīst, ka autoceļa P111 posmā no 53 līdz 95 kilometram 51% autoceļa asfaltētā seguma ir klāts ar plaisām, ielāpiem un bedrēm, līdz ar to atbilstoši valdības noteikumiem ir aprīkots ar ceļa zīmēm, kas brīdina lietotājus par briesmām.

Autoceļa seguma atjaunošana no 68 līdz 81 kilometram esot iekļauta prioritāro sakārtojamo posmu sarakstā un kopējās izmaksas tiek lēstas 1,1 miljons latu. Taču tā kā finansējums ceļu nozarei ir samazināts, reģionālo autoceļu seguma atjaunošanas programmas nav iespējams finansēt un to varēs darīt, tikai uzlabojoties ekonomiskajai situācijai Latvijā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas