Brīvdienās un arī nākamnedēļ bieži līs, gaiss būs mēreni silts

Turpmākajās septiņās dienās Latvijā laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība, līdz ar to sauss un saulains laiks vēl neiestāsies.

Jau naktī uz sestdienu Latvijai no dienvidiem pietuvosies ciklons un, sākot no dienvidaustrumiem, mūsu teritoriju sāks šķērsot nokrišņu zonas, atnesot lietu, iespējams arī pērkona negaiss. Pastiprināsies ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, kas vietām brāzmās sasniegs 15-17 m/s. Lietains laiks saglabāsies gan sestdien dienā, gan arī svētdien nakts un rīta stundās. Nākošā nokrišņiem bagātākā diena iezīmējas trešdien, kad Latvijā laika apstākļus noteiks ciklons, kurš pie mums atkal atnāks no dienvidu puses: līs, vietām pat stipri. Arī citās dienās vismaz kādā no Latvijas reģioniem ir gaidāms lietus.

Šajā periodā pieturēsies mēreni silts laiks: naktīs gaisa temperatūra būs +10...+15 grādu robežās, bet dienā tā lielākoties sasniegs +17...+22 grādus, vien lietainākās dienās būs nedaudz vēsāk, savukārt perioda beigās, ieplūstot siltākam gaisam, temperatūra jau nedaudz paaugstināsies.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas