Brīvdienās naktīs gaidāms sals, bet pa dienu brāzmains vējš

Brīvdienās Latvijā saglabāsies rudenīgi laika apstākļi, naktīs piesals, bet Valsts svētku dienā, 18.novembrī, pūtīs brāzmains vējš.

Laikapstākļi brīvdienās būs īsti rudenīgi - debesis klās mākoņi, pa laikam līs, pūtīs brāzmains vējš, bet gaisa temperatūra, izņemot naktis, būtiski nemainīsies.

Naktī uz pirmdienu, 18.novembri, debesis skaidrosies, tāpēc gaisa temperatūra austrumu rajonos pazemināsies līdz mīnus 4, mīnus 5 grādiem, arī citviet valstī gaisa temperatūra naktī nebūs virs nulle grādiem. Nakts stundās un no rītiem, gaisam strauji atdziestot, veidosies migla. Valsts svētku dienā debesis atkal pakāpeniski aizklās mākoņi, Kurzemē pēcpusdienā iespējams lietus un spēkā pieņemsies arī dzestrais dienvidaustrumu vējš, kas piekrastē būs brāzmains. Gaisa temperatūra dienā nebūs augstāka par plus 2, plus 7 grādiem.

Nākamnedēļ gandrīz katru dienu ir gaidāms neliels lietus, nakts stundās, gaisa temperatūrai pazeminoties zem nulle grādu atzīmes, iespējams arī slapjš sniegs. Darba nedēļas laikā brāzmainais vējš pierims un sals nav gaidāms.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas