Brīvdienas būs drēgnas un lietainas

Brīvdienās Latvijā gaidāms drēgns un lietains laiks, bet vietām iespējams arī slapjš sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Šodien, kad visā Latvijā norisināsies Lielās talkas darbi, visā Latvijā līs, vietām līs stipri un ducinās pērkons. No rīta atsevišķās vietās iespējams arī slapjš sniegs. Dienas laikā pūtīs mērens ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš un gaiss neiesils vairāk par plus 3, plus 8 grādiem, vien dienvidaustrumos maksimālā gaisa temperatūra pakāpsies līdz plus 12 grādiem.

Svētdien un pirmdien laika apstākļus noteiks augsta spiediena atzars, tomēr neskatoties uz to vietām nedaudz līs un debesis skaidrosies vien brīžiem. Nakts laikā, debesīm skaidrojoties, gaiss atdzisīs līdz mīnus 2, plus 3 grādiem, savukārt dienas laikā gaiss iesils līdz plus 5, plus 10 grādiem, vietām līdz plus 12 grādiem.

Arī nākamās nedēļas gaitā saglabāsies nepastāvīgs laiks. Bieži līs, vien trešdien un ceturtdien nokrišņu būs mazāk. Otrdien un trešdien ciklona austrumu malas ietekmē dienvidu, dienvidrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-19 metriem sekundē un pierims vien naktī uz ceturtdienu.

Gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies no plus 7, plus 12 grādiem nedēļas pirmajā pusē, līdz plus 12, plus 17 grādiem nedēļas beigās.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas