Bojārs pamet darbu AS "Diena"

Laikraksta Diena līdzšinējais galvenā redaktora pienākumu izpildītājs Guntis Bojārs no piektdienas, 11.janvāra, vairs neturpinās darbu AS Diena.

"Pēc dažām pārdomu dienām, esmu nolēmis kopš šīs piektdienas neturpināt attiecības ar a/s Dienu. Mani galvenie iebildumi ir pret uzņēmuma a/s Diena pārvaldību (valdes, padomes, akcionāru izpildījumā), kas notiek stihiski, neprognozējami un biznesam kaitējoši, pat neatkarīgi no tā, kas aiz visa tā stāv. Pasaku žanrā tas saucas divi soļi uz priekšu, trīs atpakaļ - tā var strādāt īslaicīgi, bet nevis, plānojot uzņēmuma attīstību ilgtermiņā, bez kuras neiztikt. Man piedāvatajā amatā ilgtermiņa attīstība ir jo īpaši svarīgs faktors, un ja tās nav, nebūšu noderīgs arī es," norāda G.Bojārs.

Jau ziņots, ka G.Bojāram tika piedāvāts turpināt darbu koncernā, attīstot multimediju platformas. 

Jautāts par turpmākajiem karjeras plāniem, G.Bojārs atzina, ka vēlas strādāt mediju vidē. Komentējot informāciju par darba turpināšanu Latvijas Televīzijā, G.Bojārs atzina, ka "darbs Latvijas Televīzijā ir kā viens no variantiem. Ilgi atpūsties neplānoju, jo man nepatīk sēdēt bezdarbībā". 

Jau vēstīts, ka 7.janvārī par laikraksta Diena jauno galveno redaktoru kļuva sociologs Aigars Freimanis.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas