"Biznesa ekspresis" sadala naudu jauno uzņēmēju idejām Kurzemē

Biznesa ideju konkursa "Biznesa ekspresis" Kurzemes reģiona uzvarētājs ir Mārtiņš Kokalis, kurš saņēma galveno balvu 5000 eiro. Uzņēmējs uzvarēja ar ideju par automātisko kokteiļu automāta ražošanu un nomu.  

Otro vietu un 3000 eiro lielu naudas balvu ieguva Laima Špude, komandā ar Egiju Gribusti, ar biznesa ideju par linu izstrādājumu ražošanu un tirdzniecību. Trešo vietu un 2000 eiro saņem – Edijs Krūmiņš un Inga Jefrēmova, ar biznesa ideju par līklīnijas grīdu segumiem, informē konkursa organizētāji.

Konkursa finālā kopumā tika prezentētas 5 labākās Kurzemes reģiona biznesa idejas, kuras vērtēja žūrija. Tās sastāvā bija pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla, Mentoru Kluba, Latgales plānošanas reģiona, kā arī uzņēmēju un konkursa atbalstītāju.

Finālisti ne vien aizstāvēja savas biznesa idejas žūrijas priekšā, bet, īpaši sagatavotā dienas spēlē, kuras laikā jaunie uzņēmēji tika mudināti rast risinājumus dažādās neierastās situācijās.

Konkursu "Biznesa ekspresis" organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru. Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS "Swedbank" un SIA "VALPRO".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas