Bez elektrības vēl 7000 "Sadales tīkla" klientu

Aizvadītajā naktī AS "Sadales tīkls" darbiniekiem izdevies atjaunot elektroenerģijas piegādi aptuveni 3000 mājsaimniecībām, līdz ar to šorīt bez elektrības vēl ir ap 7000 mājsaimniecību, liecina plkst.6 apkopotā "Sadales tīkla" operatīvā informācija.

Kā informē uzņēmuma preses sekretāre Ilze Rubene, piedzīvotās vētras dēļ lielākās problēmas ar elektroapgādi joprojām ir Ziemeļkurzemē - Talsu, Tukuma un Kuldīgas apkārtnē. Piemēram, Talsu pusē bez elektrības aizvien ir ap 2500 klientu.

"Sadales tīkls" sev ir uzstādījis mērķi šīs dienas laikā atjaunot elektroenerģijas piegādi visiem klientiem, kuriem tā tika pārtraukta vētras dēļ, tomēr uzņēmumā pieļauj, ka reāli tas var arī neizdoties, jo darba patiešām esot daudz.

Rubene sacīja, ka patlaban tiek darīts viss iespējamais, lai elektroenerģijas piegāde spēcīgā vēja skartajos novados tiktu atjaunota maksimāli ātri. Pastiprinātā režīmā strādā 414 elektromontieru brigādes, 1115 cilvēku. Brigādes no vētras mazāk skartajiem reģioniem tiekot pārvietotas uz Ziemeļkurzemes novadiem.

Šodien, iespējams, visiem klientiem Kurzemē nebūs iespējams atjaunot elektrības padevi, intervijā Latvijas Radio apliecināja "Sadales tīkli" valdes loceklis Raimonds Skreps. Viņš norādīja, ka uzņēmums vēl šodien meklēs tehniku un darbuzņēmējus, kas varētu sniegt palīdzību darbu veikšanai.

Kā ziņots, naktī uz otrdienu Latvijai pāri traucās vētra, kuras dēļ elektroapgāde tika traucēta vairāk nekā 100 000 "Sadales tīkla" klientu. Tai skaitā nakti uz otrdienu bez elektrības pavadīja Ventspils iedzīvotāji.

Pēc vētras visu dienu elektroenerģijas piegādes atjaunošanu nodrošināja 442 brigādes, kurās bija iesaistīti 1163 cilvēki. Darbi tika turpināti arī naktī uz trešdienu un turpinās joprojām.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas