Bez elektrības aptuveni astoņi tūkstoši "Latvenergo" klienti; jauni bojājumi Ziemeļaustrumu reģionā

Energoapgāde Latvijā svētdienas rītā ir traucēta aptuveni 8000 Latvijas energokompānijas "Latvenergo" klientiem, aģentūrai BNS pavēstīja "Latvenergo" ārējās komunikācijas daļas vadītājs Andris Siksnis.

Viņš informēja, ka naktī slapjā sniega dēļ radušies jauni elektroenerģijas atslēgumi Latvijas Ziemeļaustrumu reģionā - Madonas un Jēkabpils apkartnē. Siksnis gan izteica cerību, ka traucējumi nebūs ilgstoši un tie tiks operatīvi novērsti.

Joprojām vissliktākā situācija ir Austrumu reģionā, kur traucēta elektroapgāde Rēzeknes, Ludzas un Preiļu apkaimē ir 4000 klientiem. Naktī situācija šajā reģionā nav pasliktinājusies.

Siksnis uzsvēra, ka remontdarbos ir iesaistīti visi papildspēki, lai pēc iespējas ātrāk novērstu elektroenerģijas padeves pārrāvumus.

Jau vēstīts, ka valdība 6.janvārī saistībā ar kritisko situāciju energoapgādē izsludināja ārkārtas situāciju 40 Latvijas novados, taču šo sarakstu vēl plānots papildināt ar potenciāli bīstamajiem reģioniem, kuros krītošie koki apdraud arī satiksmes drošību.

"Latvenergo" kopumā ir 1,04 miljoni klientu.

"Latvenergo" ir Latvijas valstij piederošs energoapgādes komersants, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī sniedz telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas